Rzut okiem na dwa zestawy słuchawkowe dla graczy, czyli Modecom Volcano Ghost i Modecom Volcano Saber na polu wirtualnej rozrywki. Część druga: Modecom Volcano Saber

Reklama

 

Podsumowanie.

Podsumowując słuchawki Modecom Volcano Saber, to bardzo udana konstrukcja. Dobrze spasowane elementy i wykonanie nie budzące zastrzeżeń. Do tego zastosowanie metalowych elementów, to niewątpliwy plus testowanego zestawu. Drobne mankamenty odnotowane w trakcie użytkowania nie popsuły pozytywnego odczucia. Wizualnie Volcano Saber trafiły w mój gust w 100%, na biurku prezentują się bardzo dobrze, a delikatne podświetlenie dodaje im tylko „pazura”. Dodatkowo nie można im odmówić możliwości i komfortu użytkowania. Nawet po wielu godzinach w słuchawkach nie czułem się zmęczony, a dźwięk jaki dostarczały był naprawdę na dobrym poziomie. Myślę, że po usunięciu tych kilku drobnych wad, o których wspomniałem w tekście Modecom Volcano Saber nie będą miały sobie równych w tym przedziale cenowym.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Rzut okiem na dwa zestawy słuchawkowe dla graczy, czyli Modecom Volcano Ghost i Modecom Volcano Saber na polu wirtualnej rozrywki. Część druga: Modecom Volcano Saber"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.