S.T.R.I.K.E. M – bezprzewodowa klawiatura od Mad Catz

Reklama

Mad Catz dziś udostępnił klawiaturę bezprzewodową S.T.R.I.K.E. M Wireless. Nowa klawiatura charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i może obsługiwać maksymalnie cztery urządzenia jednocześnie np. mini-PC, tablet lub telefon. Kluczową cechą S.T.R.I.K.E. M, która odróżnia ją od wszystkich innych klawiatur Bluetooth jest to, że ma wbudowany sensor myszy – Optical Finger Navigation (OFN), który pozwala użytkownikowi na sterowanie kursorem myszy w urządzeniach z systemem Android lub na podłączonym telewizorze, tak samo jak na ekranie komputera. Funkcja OFN sprawia że nawigacja lub gra jest bardzo prosta i spontaniczna. S.T.R.I.K.E. M zasilana jest przez akumulatorek litowo-polimerowy co przekłada się na 45 godzin pracy.

Nowa klawiaturka Mad Catz posiada podświetlenie, dedykowane przyciski multimedialne i pamięć wbudowaną, używaną do przechowywania wielu poleceń makro.

Począwszy od przeglądania stron internetowych na Smart TV, mobilnej pracy na tablecie, poruszania się w Home Theater PC lub grania w gry M.O.J.O. – S.T.R.I.K.E. M oferuje uniwersalną kompatybilność Bluetooth, która umożliwia pracę z praktycznie każdym urządzeniem, które posiada opcję wprowadzania danych z klawiatury.

Cena w USA wynosi 99 USD.

31459_2 31459_3 31459_4

Źródło: Mad CatzДеньги до зарплаты aracer.mobideeo.rudeeoнакрутка вконтакте подписчиков в группукак найти человека через телефон мегафонladbrokes casino gratis slots 5 tambores

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "S.T.R.I.K.E. M – bezprzewodowa klawiatura od Mad Catz"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.