Seagate Backup Plus Hub 10 TB – tej pamięci, choroba Alzheimera nie dopadnie

Reklama

Seagate zaprezentował nową edycję swojego najlepszego dysku stacjonarnego, Backup Plus Hub. Pozwala on na zgromadzenie aż do 10 TB danych, dzięki czemu może stanowić główne centrum zarządzania danymi. Co ważne, dysk posiada również dwa zintegrowane porty USB 3.0, które oprócz wsparcia w szybkim tworzeniu kopii zapasowych na poziomie 160 MB/s pełnią jednocześnie funkcje ładowarek dla podłączonych sprzętów.

Do sprzedaży trafiła nowa wersja 3,5 calowego dysku Backup Plus Hub, który już teraz dostępny jest w rekordowej pojemności 10 TB. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom kopiowanych danych, funkcji ładowania oraz wysokiej prędkości transferu, dysk jest uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do standardowych, jak i profesjonalnych zadań.

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych
Seagate Backup Plus Hub jest koncentratorem wyposażonym w dwa porty USB 3.0, które pozwalają na symultaniczne kopiowanie danych z dwóch różnych urządzeń.

Za bezpieczeństwo eksportowanych plików, zdjęć i filmów odpowiada dedykowany, bezpłatny program tworzenia kopii Seagate, który można pobrać ze strony producenta. To wszystko sprawia, że urządzenie sprawdzi się do zastosowań nie tylko prywatnych, ale też firmowych.

Kompatybilny z każdym systemem
Użytkownicy Mac OS oraz Windowsa nie muszą się martwić o zgodność z dyskiem, gdyż jest on przeznaczony dla obydwu systemów operacyjnych. Mogą korzystać z niego zamiennie bez konieczności resetowania urządzenia. Jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować odpowiednie sterowniki które znajdują się na stronie: https://www.seagate.com/pl/pl/support/downloads/.

Wsparcie dla kreatywnych twórców
Oprócz bezpiecznego kopiowania i przechowywania plików, dysk Backup Plus Hub dostarcza wszystkim miłośnikom fotografii dodatkowe narzędzie do pracy. Wraz z zakupem urządzenia dołączany jest dwumiesięczny plan znanego programu graficznego Adobe Photoshop CC, co pozwala na profesjonalną obróbkę zdjęć oraz możliwość przechowywania ich w najwyższej jakości.

Seagate Backup Plus Hub 10 TB dostępny jest już w polskich sklepach w cenie 1249 zł.

Źródło: Seagate

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Seagate Backup Plus Hub 10 TB – tej pamięci, choroba Alzheimera nie dopadnie"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.