Update: Seria filmów Dev Tips z Dying Light w roli głównej

Reklama
Już w tej chwili ponad milion graczy na całym świecie walczy o przetrwanie epidemii zombie w Dying Light. Wkrótce jeszcze więcej osób będzie mogło dołączyć do zabawy, gdyż zbliża się premiera pudełkowa gry poza Północną i Południową Ameryką. W oczekiwaniu na 27 lutego, Techland opublikował dodatkowe wskazówki i porady, które pomogą nowym i aktualnym fanom przetrwać wyprawę do strefy kwarantanny. W tym celu powstała seria sześciu filmów z podpowiedziami developerów, opatrzonych komentarzem Lead Game Designera Macieja Binkowskiego, który przeprowadzi graczy przez najważniejsze elementy rozgrywki. Pierwszy odcinek – „The More the Merrier” – koncentruje się na korzyściach wynikających z gry w kooperacji oraz ukazuje plusy i minusy atakowania rozgrywek innych graczy w roli Nocnego Łowcy.

Pierwszy odcinek filmu „Dying Light Developer Tips – The More the Merrier” można zobaczyć poniżej:
[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”7SQD-TvghXo”]

Drugi odcinek:

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”qSY9Xqg4SFA”]

Trzeci odcinek:

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”ItfD04MCT84″]

Czwarty odcinek:

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”dlXSZGB3CZs”]

Piąty odcinek:

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”efbYQyzdsyM”]

Szósty odcinek:

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”nKbN1ifs25g”]

Poczynając od dzisiaj, kolejne odcinki Dying Light Developer Tips będą ukazywały się codziennie aż do 23 lutego. W nadchodzących odcinkach Maciej Binkowski przedstawi szczegóły dotyczące sztuki poruszania się w grze, taktyk pomocnych w przetrwaniu nocy, efektywnej walki z zombie i wiele więcej. Bądź na bieżąco i odwiedzaj codziennie oficjalny kanał Dying Light na YouTube po kolejne podpowiedzi deweloperów.

Źródło: YouTube

cистема продвижения сайтаэффективная раскрутка сайтовaracer.mobiaircrack ng guiкак накручивать людей в группу вк бесплатноcasino slots free play vegas

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Update: Seria filmów Dev Tips z Dying Light w roli głównej"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.