Serial Cleaner – premiera gry

Reklama

Wydawnictwo Techland informuje, że dziś na rynku debiutuje wyczekiwany Serial Cleaner w pudełkowym wydaniu „Brudna Robota”. 

Serial Cleaner to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę i testująca zręczność gracza. Produkcja została entuzjastycznie przyjęta przez dziennikarzy, którzy podkreślają między innymi oryginalny pomysł, wciągającą i urozmaiconą mechanikę rozgrywki, a także długość zabawy. Oprócz trybu fabularnego w grze znajduje się tryb wyzwań oraz dodatkowe misje, inspirowane kultowymi filmami z lat 70-tych.

Zwiastun premierowy

Serial Cleaner charakteryzuje się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku i nawiązuje do klasyków kina gangsterskiego takich jak „Pulp Fiction” czy też seriali kryminalnych – na czele z „Fargo”. Niektóre poziomy w grze są inspirowane autentycznymi miejscami zbrodni, które deweloper odnalazł studiując archiwa amerykańskiej prasy. Jednym z wyjątkowych elementów jest system Real-Word Data. Jeśli gramy podłączeni do internetu np. w nocy, w grze również jest noc, co ma wpływ na rozgrywkę. Niektóre z Challenge Modes będą dostępne tylko o określonej porze, a godzina rozgrywki ma wpływ również m.in. na zasięg wzroku wszystkich typów policjantów czy zasięg dźwięku generujących go maszyn.

Polska edycja gry, to wyjątkowe wydanie premium, składające się z:

  • pocztówek z miejsc zbrodni, sprzątanych przez bohatera
  • zestawu naklejek
  • plakatu
  • wizytówki cleanera
  • zawieszki na drzwi, pozwalającej ci na bezstresowe sprzątanie pokoju
  • dodatków cyfrowych: ścieżka dźwiękowa, fan kit

Serial Cleaner w pudełkowym wydaniu nakładem Wydawnictwa Techland już dziś pojawia się w wersji na PC w cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Serial Cleaner – premiera gry"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*