Shadow Tactics: Blades of Shogun – zwiastun i zawartość edycji premium

Reklama

Produkcja Daedalic Entertainment pod tytułem Shadow Tactics: Blades of Shogun jest kolejną, którą Wydawnictwa Techland wprowadza na rynek w bogatej edycji premium. 

“Tym razem nasze wydanie premium to ukłon w stronę fanów taktycznej walki oraz  gier takich jak Commandos, Jagged Alliance czy Desperados. Shadow Tactics czerpie garściami z tych wspominanych do dziś przez graczy produkcji i dodaje od siebie unikatowy setting Kraju Kwitnącej Wiśni.” – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland. “Do wersji premium trafiają szczególne produkcje. Wysoka jakość tych wydań jest jednym ze znaków rozpoznawczych naszego wydawnictwa.” – dodaje.

shadow-tactics-2 shadow-tactics-3 shadow-tactics-4 shadow-tactics-5 shadow-tactics-6 shadow-tactics-7

Shadow Tactics: Blades of Shogun – trailer

Oprócz gry w skład Shogun Edition wejdą następujące dodatki:

  • Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
  • 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
  • 5 pocztówek z gry
  • Mapa oraz fanowski plakat
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową
  • Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
  • Certyfikat ninja

shadow_tactics_wizualizacja_zawartosci st_box2d_small

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego  myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się w Polsce na PC już 6 grudnia, wydanie Shogun Edition będzie dostępne w cenie 129,90 zł. Całość przedstawia grafika z wizualizacją wydania.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Shadow Tactics: Blades of Shogun – zwiastun i zawartość edycji premium"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.