Słuchawki z serii VARR od Platinet

Reklama

Platinet wprowadza do oferty nowe słuchawki nauszne należące do dedykowanej graczom serii VARR. Model OVH4060G oferuje system wibracji i podświetlenie elementów obudowy.

Połączenie tworzywa z metalowymi elementami i  podświetlanym na czerwono logiem VARR zwraca uwagę i stylistycznie pasuje do foteli gamingowych i innych akcesoriów. Miękki pałąk i solidne wykończenie muszli sprawia, że dźwięk jest dobrze izolowany od otoczenia, a ponadto uszy nie męczą się nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu.

Słuchawki wyposażono w czuły, regulowany mikrofon. Użytkownik ma możliwość schowania go w obudowie, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał np. podczas słuchania muzyki.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz, a impedancja to 32 Ohmy. Czułość modelu OVH4060G wynosi 105 dB. Dodatkowo, słuchawki zostały wyposażone w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów (strzały, wybuchy w grze) potęgując wrażenia.

Swobodę ruchów zapewnia kabel o długości 1,8 metra zakończony dwoma 3,5-milimetrowymi wtykami mini-jack oraz USB. Słuchawki są obsługiwane za pomocą zainstalowanego na przewodzie pilota, który umożliwia sterowanie poziomem głośności.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 149,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także słuchawki VARR OVH4060G są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski.

Źródło: Platinet

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Słuchawki z serii VARR od Platinet"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.