Smartfon Sony Xperia Z – wersja Google Edition z czystym Androidem

Reklama
Sony, idąc śladem HTC, wprowadza do sprzedaży najnowszą wersję swojego flagowego smartfona. Xperia Z Google Edition charakteryzować się będzie systemem Android bez jakichkolwiek “upiększeń” producenta.

Na minionej już konferencji Google I/O dowiedzieliśmy się o powstaniu smartfona Samsung Galaxy S4 w wersji deweleporkieji, natomiast w dwa tygodnie później, HTC opublikowało podobną wiadomość. Okazało się, że oprócz S4 z czystym Androidem na rynku pojawi się także smartfon HTC One.

Wszystko wskazuje na to, iż Sony wraz z firmą Google w zaciszu pracują nad Xperia Z w wersji pozbawionej dodatków. Wersja Google Edition ma być wyposażona w system Android 4.2 Jelly Bean, w którym nie znajdziemy żadnych dodatków czy też nakładek na interfejs dostarczonych przez producenta, czy firm trzecich.

xperia-z-black-1240x840

Smartfon Sony Xperia Z Google Edition będzie opierał się o te same podzespoły, zmienie ulegnie jedynie oprogramowanie. Dodatkowo smartfon powinien pojawić się w ofercie sklepu Google Play w cenie wynoszącej około 599 dolarów.

 źródło: Sonyсрочный кредит наличными за часseo компаний интернетраскрутка сайтараскрутка сайтаскачать программу для взлома icqскачать программу plusmo для накрутки лайковgratis slot games book of ra

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Smartfon Sony Xperia Z – wersja Google Edition z czystym Androidem"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.