Sniper: Ghost Warrior 3 – trochę minęło od ostatniego wpisu

Reklama

Polska strzelanka pojawi się 25 kwietnia br. na PC, Xbox One i PlayStation 4. Produkt od CI Games jest komentowany na całym świecie, ale w dniu dzisiejszym skupimy się wyłącznie na kolejnym zapisie z rozgrywki.

Sniper: Ghost Warrior 3 – no to po angielsku


Źródło: GameSpot, CI Games

Reklama
5 Komentarze o "Sniper: Ghost Warrior 3 – trochę minęło od ostatniego wpisu"

  1. Coraz bardziej podoba mis się ta gra. O ile na początku do gry podchodziłem z dystansu o tyle teraz widzę że gra będzie dość ciekawa. Widać że od czasu bety gra została poprawiona z płynnością, co się chwali. Dodatkowo pokazali ciekawy element detektywistyczny z pewnością będzie to urozmaicać grę. Trochę mnie martwi AI choć w grach z singlem nie spotkałem się z dobrymi botami.

  2. Wszystko fajnie pięknie ale powinno pojawić się sprostowanie. Nie to żebym się czepiał ale już jakiś czas temu ukazała się informacja że gra ujrzy światło dzienne dopiero 25 kwietnia, a nie 4 tak jak tutaj napisali. Fakt jest faktem na tą grę czekam z niecierpliwością i te 3 tygodnie wspomniane wcześniej nie robią dla mnie większej różnicy. Oby tylko gra okazała się tak dobra jak się zapowiada to będę zadowolony.

  3. Cześć, dzięki za wskazanie błędu. Faktycznie nasz błąd 🙂

  4. W końcu jakieś ciekawe informacje i materiały. CI Games w sumie chwilę przed premierą nie daje zapomnieć o swojej produkcji. Mnie ciekawi ten system detektywistyczny i czy da radę wyłączyć podświetlenia, które mogą zbyt bardzo ułatwić grę. No cóż czekam i nie mogę się doczekać oby ten 25 kwietnia był ostatecznym terminem.

  5. Sniper: Ghost Warrior 3 jak dla mnie zapowiada się jako najlepsza część tej serii. Mam nadzieję że się nie zawiodę bo wyczekuję jej już dość sporo czasu. Wiadomo data premiery była przekładana nie raz ale oby to wszyło tylko tej grze na dobre. Ciekawe jak w praktyce i do czego będziemy mogli wykorzystać tego trybu dochodzenia bo jeśli chodzi o ciche zabójstwa to chyba wiadomo aby nikt Nas nie zauważył i nie usłyszał:)

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.