Star Conflict – pojawiła się aktualizacja

Reklama

StarGem oraz Gaijin Entertainment prezentują aktualizację „Journey” („Podróż”) do Star Conflict, kosmicznego MMO akcji. Gra doczekała się dużej zmiany w systemie postępów. Gracze mają możliwość zdobywania punktów doświadczenia oraz odblokowywania nowego wyposażenia biorąc udział w kampanii fabularnej. Aktualizacja wspomoże początkujących graczy, stopniowo wprowadzając ich w zagadnienia związane z walczącymi przeciw sobie frakcjami, różnymi rodzajami statków i coraz bardziej skomplikowanymi strategiami walki. Doświadczeni piloci będą mieli okazję podjąć wyzwania w najdalszych zakątkach kosmosu.

Kosmiczna zagadka

Podróż tysięcy lat świetlnych, w którą wybiorą się gracze Star Conflict rozpoczyna się w Zjednoczonym Centrum Najemników. Tam kosmiczni piloci dołączają do elitarnej grupy zwiadowców wysłanych z misją odnalezienia zaginionej floty Korporacji Ellydium. Wraz z szukaniem kolejnych poszlak mogących wskazać w jaki sposób ogromna flota potężnego konglomeratu zniknęła bez śladu, gracze zagłębiają się w nieznane. W trakcie kolejnych misji nieuniknione okażą się spotkania z frakcjami uniwersum Star Conflict, a więc i starcia z coraz silniejszymi przeciwnikami. Kluczem do sukcesu jest ciągła rozbudowa floty o nowe statki i wsparcie lojalnych sojuszników, bez których rozwiązanie tajemnicy zaginięcia oddziałów Ellydium może okazać się niemożliwe.

Więcej nowości

Poza nowym trybem kampanii, aktualizacja „Journey” dodaje do gry nowe statki. Myśliwiec „Wolfhound” ma możliwość zwiększenia siły ataku w przypadku znacznego uszkodzenia kadłuba. Z kolei niszczyciel „Granit” potrafi osłonić się zarówno przed obrażeniami, jak i atakami hakerów za pomocą tarczy „Anty-sabotaż 2.1”, chroniącej statek przed zdalnym przejęciem.

Poszerzeniu uległo również uniwersum Star Conflict. Nowa aktualizacja wprowadza dwa sektory: PB #42 oraz Stanowisko Wykopalisk #6. Pierwszy znajduje się tuż nad powierzchnią planety, gdzie skały i kaniony stanowią naturalną osłonę dla statków, mogących flankować pozycje nieprzyjaciela. Stanowisko Wykopalisk #6 to podobne, ale bardziej wyjałowione otoczenie. Bitwy skupiają się tu wokół walk na znacznie większym dystansie. Jednocześnie, mniejsze jednostki wciąż mogą próbować wykorzystać nierówny teren do skrócenia dystansu.

Źródło: StarGem, Gaijin Entertainment

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Star Conflict – pojawiła się aktualizacja"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.