Symulator Straży Pożarnej – trailer i data premiery

Reklama

Zawód strażaka jest jednym z najbardziej poważanych i niezmiennie znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej szanowanych profesji – nie tylko w Polsce. Niesienie pomocy innym ludziom bez względu na niebezpieczeństwo, czynią strażaków bohaterami dnia codziennego – nic więc dziwnego, że ogromna część chłopców, pytana o wymarzony zawód, podaje właśnie strażaka.

Dla wszystkich tych, którzy podziwiają straż pożarną, nadarza się idealna okazja, by bezpiecznie przyjrzeć się jej pracy i pokierować jej elitarną jednostką.

symulator strazy pozarnej ssp15_box3D_small

symulator strazy pozarnej1

symulator strazy pozarnej2

Załóż kombinezon strażacki i staw czoła niebezpieczeństwu, niosąc ratunek na ulicach miasta pełnego ludzi i samochodów, na autostradach, w lasach, na obszarach przemysłowych i wiejskich! Stań na czele świetnie wyszkolonego oddziału strażackiego, mając do dyspozycji najnowsze modele wozów strażackich, ambulansów, samochodów o zmodyfikowanym wyposażeniu oraz pojazdów pomocniczych. Zmierz się i okiełznaj najpotężniejszy z żywiołów w Symulatorze Straży Pożarnej.

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”c6BpGkxz4lw”]

Symulator Straży Pożarnej w Polsce wydaje Techland, gra w wersji na PC pojawi się na rynku w dniu 20 maja, w cenie 59,90 zł.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Symulator Straży Pożarnej – trailer i data premiery"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.