Team Kinguin gra w Niemczech o wyjazd do Malezji

Reklama
Zawodnicy Team Kinguin w dniach 12-13 października 2017 biorą udział w finałach regionalnych turnieju ROG Masters 2017. Zwycięzca tych zawodów pojedzie do Malezji walczyć o 250 000 dolarów.

Polska drużyna, która wcześniej występowała pod nazwą Let’s Do It przez polskie rozgrywki przeszła jak burza. Problemy zaczęły pojawiać się na dalszym etapie rywalizacji. W starciu z zagranicznymi rywalami, Polacy trafili do grupy A. Nie obyło się bez problemów. Udało im się wygrać trzy z pięciu meczów, co wiązało się z rozegraniem dogrywek. Tam nie mieli sobie równych. Po drodze do regionalnych finałów, pokonali w playoffach hiszpańskie Greedi’s Good i szwedzkie Tuho.

Tym samym podopieczni „pingwinów” wskoczyli na 19. miejsce w rankingu globalnym DOTA 2. Wyjazd na turniej do Niemiec będzie ich pierwszym wspólnym spotkaniem z przeciwnikami na LANie. Rozgrywki odbędą się w TakeTV Studio. Transmisję z finałów regionalnych ROG Masters 2017 poprowadzi m.in. Tomasz „BandIT” Borys, a mecze będziecie mogli obejrzeć  w internecie na www.rog-masters.pl. Dodatkowo na widzowie mogą spodziewać się konkursu w trakcie trwania spotkań.

Źródło: ROG

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Team Kinguin gra w Niemczech o wyjazd do Malezji"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.