Techland partnerem Global Game Jam w Polsce

Reklama

Techland wspiera największy na świecie Game Jam. 48 godzinny hackathon skupiony na tworzeniu gier odbywa się jednocześnie na całym świecie, w tym w sześciu miastach w Polsce. Impreza ma miejsce w dniach 24-26 stycznia 2014r.

 „Jako jeden z największych producentów gier wideo w Polsce podejmujemy liczne działania związane z edukacją i rozwojem  potencjalnych pracowników, a idea GGJ jest nam bardzo bliska. Z prawdziwą przyjemnością wspieramy adeptów tworzenia gier w ich działaniach.”mówi Natalia Selinger, HR Manager w Techlandzie.

Tegoroczny GGJ organizowany jest w Trójmieście, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Cieszynie. „Dzięki otwartości organizatorów poszczególnych imprez mogliśmy stać się częścią tego wydarzenia.” – komentuje Bożena Rudyk, International PR Specialist.

O szczegółach tegorocznego GGJ w Polsce można dowiedzieć się ze strony głównej  oraz ze stron internetowych Organizatorów.

Źródło: Techland

московский кредитный банк карта продвижению сайтовseo продвижение в москвесайтавк анонимайзер вход без ограничений входвконтакте бот скачать бесплатноbingo free download

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Techland partnerem Global Game Jam w Polsce"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.