TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW – nowy telewizor z połączeniem internetowym

Reklama

Zgodnie z opublikowanymi przez PwC badaniami dotyczącymi zmian zachodzących na rynku wideo w Polsce, dotychczasowe granice pomiędzy rodzajem treści wideo a miejscem i sposobem ich konsumpcji zaczynają się zacierać. W kontekście tych zmian najczęściej wymieniane są smartfony, jednak również w przypadku telewizorów możemy zaobserwować  istotne zmiany. Widzowie nie tylko przeglądają materiały typowo telewizyjne na urządzeniach mobilnych, lecz również co raz częściej treści klasycznie internetowe oglądają na odbiornikach TV.

Dlatego też TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW, po podłączeniu poprzez Wi-Fi lub kablem sieciowym, daje możliwość swobodnego przeglądania Internetu, w tym korzystania z serwisów Youtube i Netflix, czyli jednej z największych na świecie wypożyczalni filmów i seriali VOD (Video On Demand). Dodatkowo, nowy smart TV ma preinstalowane aplikacje zapewniające wygodny dostęp do Facebooka, Instagrama Twittera czy Google.

Z kolei funkcja USB Recording pozwala nagrywać wybrane programy TV na dowolnym nośniku lub dysku zewnętrznym. TELEFUNKEN T32TX287DLBPOSW potrafi również na odtworzenie z pamięci USB większości dostępnych formatów video wraz z podpisami w języku polskim. Natomiast, Telefunken Smart Remote w prosty sposób pozwala sterować telewizorem za pomocą smartfona. Aplikacja dostępna jest zarówno dla urządzeń z systemem Android jak i Iphone’ów. Telewizor połączony z domową siecią umożliwia również odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z dowolnego serwera DLNA.

Biorąc pod uwagę rozbudowane funkcje internetowe nowego modelu TELEFUNKENA oraz jego niską cenę czyli 899 zł doskonale nadaje on się dla wszystkich, którzy mając ograniczony budżet chcą mieć wygodny dostęp do wideo online na dużym ekranie. Zgodnie z wynikami opublikowanego przez PwC badania produkt idealnie wpasowuje się zatem w potrzeby studentów czy też młodych osób rozpoczynających życie na własny rachunek.

SPECYFIKACJA:

  • Przekątna 32 cale
  • Panel Direct LED
  • Smart TV
  • HD Ready
  • 100 Hz CMP
  • Tuner DVB-T/C
  • 2 x HDMI
  • 1 x USB – nagrywanie i odtwarzanie
  • Klasa energetyczna A+

Źródło: TELEFUNKEN

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW – nowy telewizor z połączeniem internetowym"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.