Tenda AC15 – router z inteligentnym zarządzaniem

Reklama
Router Tenda AC15 oferuje prędkość przesyłu danych do 1900 Mbps. Urządzenie posiada wbudowane wzmacniacze o dużej mocy, a także trzy zewnętrzne anteny. Jest także wyposażone w technologię Beamforming+. Właściwości te sprawiają, że router AC15 umożliwia korzystanie ze strumieniowania danych bez opóźnień podczas gry, a także nieprzerwaną transmisję wideo w obrębie naszej sieci. Przedsiębiorstwo nie zapomina o ekologii i oszczędzaniu energii. Model AC15 wyposażony jest w funkcję inteligentnego grafika sieci bezprzewodowej. Pozwala on na automatyczne włączanie i wyłączanie sieci Wi-Fi w celu przejścia w tryb niskiego poboru energii.

Tenda AC15 wyposażony jest w port USB 3.0. Za jego pomocą możemy podłączyć do sieci drukarkę lub dysk zewnętrzny. Pozwoli to na dzielenie się plikami z innymi użytkownikami naszej sieci. Co ciekawe, serwery FTP i druku pozwalają na łatwe drukowanie plików nawet wtedy, kiedy jesteśmy poza domem.

Routery firmy Tenda wyposażone są w funkcję inteligentnego zarządzania siecią Wi-Fi. Za jej pomocą możemy ustawić zakres czasowy, a AC15 automatycznie wyłączy i włączy sieć bezprzewodową a także wskaźniki diod LED. Pozwoli to na obniżenie poboru mocy. Wszystko dzieje się bez naszej ingerencji, dlatego nie musimy o tym myśleć.

Inżynierowie firmy Tenda stworzyli przyjazny i łatwy kreator ustawień, który w intuicyjny sposób poprowadzi nas przez proces pierwszego użycia routera. Dodatkowo za pomocą smartfona, czy tabletu możemy dowolnie konfigurować nasz sprzęt. Nie tylko za pośrednictwem przeglądarki, lecz także aplikacji mobilnej Tenda.

Router Tenda AC15 dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 400 złotych brutto.

Źródło: Tenda

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Tenda AC15 – router z inteligentnym zarządzaniem"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*