Tenda, czyli firma produkująca urządzenia sieciowe wraca do Polski

Reklama

Tenda Technology poinformował o powrocie na polski rynek. Poznajmy kilka faktów o marce.

Tenda. Szybka, bezpieczna i inteligentna sieć – zawsze i wszędzie.

Tenda oferuje produkty, które posiadają bardzo dobrą relację ceny do jakości. Przedsiębiorstwo to marka z klarowną ofertą dopracowanych produktów. Firma skupia się na segmentach SOHO oraz powiązanych ze sobą Business/Telco/ISP. Produkty Tenda są nowoczesne, wsparte przez aktualnie wykorzystywane technologie. Warto również dodać, że są bardzo solidnie wykonane oraz zaprojektowane tak, aby oprócz głównych funkcjonalności cieszyły oko użytkownika, co nie często zdarza się w przypadku takich urządzeń jak routery.

Inwestycja w jakość – strategiczne partnerstwo z firmą Broadcom.

Tenda kładzie bardzo duży nacisk na jakość produktów. Producent bardzo  rygorystycznie przykłada się do kontroli jakości na wszystkich etapach powstawania produktu – od momentu jego projektowania, poprzez kontrolę materiałów aż do produkcji. Przedsiębiorstwo przeprowadza inspekcje w trakcie produkcji, montażu, przeprowadza także testy poprodukcyjne, czy testy oprogramowania. Dzięki strategicznej współpracy z producentem układów WiFi i procesorów – firmą Broadcom produkty marki Tenda zyskały jakość wykorzystując najnowsze technologie stosowane obecnie w segmencie sieci bezprzewodowych.

Marka stawia na rozwój i ekspansję, w Polsce oddział na Europę.

Firma jest producentem skupionym na dynamicznym rozwoju marki w zakresie międzynarodowym. Dlatego też w ciągu ostatnich lat założyła 17 przedstawicielstw na świecie. Postał również oddział w Polsce, który docelowo będzie odpowiadać za operacje firmy w całej Europie. Tak więc stolica naszego kraju będzie główną siedzibą firmy Tenda w Europie. Dzięki temu przedsiębiorstwo oferuje pełne wsparcie techniczne, merytoryczne, serwisowe, a także posprzedażowe.

Rozwój produktów, dobrze dobrana linia.

Przedsiębiorstwo stawia także na rozwój produkcyjny. Obecnie ponad 2500 zatrudnionych osób na 20 liniach montażowych i 18 liniach szybkiego montażu produkuje dziennie 120 000 sztuk urządzeń. Firma ma bardzo ambitne plany rozwoju. W przyszłym roku do użytku zostanie oddana nowa fabryka o powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych. Warto podkreślić, iż Tenda to producent specjalizujący się w routerach i urządzaniach sieciowych. W ofercie grupa dopracowanych produktów SOHO i Biznes która stanowi idealną kontrofensywę dla mocno rozbudowanej oferty innych producentów zawierającej produkty o wielokrotnie powtarzających się funkcjonalnościach.

Inwestycja w firmę dla zapewnienia jakości.

Tenda od lat doceniana jako dostawca urządzeń sieciowych. Rozwój zależy jednak od inwestycji. W tym celu firma zaimplementowała dwa systemy wsparcia zarządzania produktami IBM IPD (Integrated Product Development) oraz Oracle Agile PLM (Product Lifecycle Managment). Za sprawą wdrożenia obydwu systemów można utwierdzić się w przekonaniu, że rozwój to podstawowy wyznacznik firmy Tenda. Za sprawą IBM IPD firma poprawiła zarządzanie sprawami technicznymi oraz zarządzanie rozwojem produktu. Wdrożenie Oracle Agile PLM sprawiło, że wprowadzenie innowacji produktowych było znacznie przyspieszone. Zagwarantowało to jakość w produkcji i pozwoliło na kontrolę kosztów i zagrożeń. Co ciekawe, oba te procesy zarządzania są głównymi narzędziami stosowanymi w wielu firmach z listy TOP 500 na świecie.

Nowoczesne, jakościowo dobre i piękne produkty.

Wśród produktów wyróżnić można m.in. model Tenda F3, który został stworzony dla użytkowników domowych oraz małych i średnich biur.

Dobre parametry przy futurystycznym wyglądzie i umiarkowanej cenie spełnią oczekiwania większości użytkowników. Z drugiej strony inteligentny router Tenda AC15, czyli najbardziej zaawansowany router bezprzewodowy w ofercie firmy jest dwupasmowym, gigabitowym sprzętem zaprojektowanym specjalnie dla multimedialnej sieci gdzie równoczesne korzystanie z wielu urządzeń w tym samym czasie nie będzie już problemem.

Źródło: Tenda

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Tenda, czyli firma produkująca urządzenia sieciowe wraca do Polski"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.