The Collider 2 – dziś mamy premierę gry z obsługą VR

Reklama
The Collider 2 właśnie debiutuje na rynku. Techland udostępnił z tej okazji zwiastun premierowy oraz podał kilka najważniejszych cech gry. Oto one:

  • Lot z prędkością światła – Niesamowicie szybka rozgrywka, której podstawy łatwo opanować, a która oferuje prawdziwe wyzwanie dla refleksu i szybkiego myślenia. Poczuj adrenalinę podczas szaleńczego lotu wewnątrz ogromnego statku pełnego przeszkód i instalacji obronnych. Wszystko to w najwyższej jakości grafice stworzonej przy użyciu Unreal Engine 4.
  • Tryb kampanii  – Pilotuj jeden z 6 wyjątkowych myśliwców gwiezdnych i sprawdź swoje umiejętności w 54 misjach. Zwiad, infiltracja, sabotaż – to Twoje narzędzia w walce na śmierć i życie z kolosalnym statkiem wroga.
  • Ulepszenia i poziomy – Odblokuj i ulepszaj gwiezdne myśliwce, zmieniaj ich wygląd, zbieraj power-upy i awansuj w szeregach pilotów, by osiągać jeszcze lepsze wyniki i zdobywać dodatkowe nagrody.
  • Tryb Clash – Osiągnij niewyobrażalną prędkość, która będzie ostatecznym wyzwaniem dla twojego refleksu i koordynacji ręka-oko. Ustanów nowy rekord, pobij wyniki znajomych i weź udział w cotygodniowych globalnych turniejach.
  • Rzeczywistość Wirtualna – Zagraj w The Collider 2 na hełmie rzeczywistości wirtualnej HTC Vive i Oculus Rift dzięki pełnemu wsparciu technologii VR. To łatwiejsze w obsłudze, bardziej ekscytujące i szybsze niż cokolwiek, co dotąd widziałeś.

The Collider 2 – zwiastun premierowy

The Collider 2 będzie dostępny w usłudze Steam od 19 kwietnia br.  w cenie €9.99 – z pełnym wsparciem VR już od dnia premiery.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "The Collider 2 – dziś mamy premierę gry z obsługą VR"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.