The Flame in the Flood – mechanika gry na nowym trailerze

Reklama
Wirtualna przyroda w grze The Flame in the Flood to złożony ekosystem reagujący na określone działania gracza. Zrozumienie zasad, jakimi kieruje się ten świat, nie tylko pomaga przetrwać w obliczu globalnego kataklizmu – to często kwestia życia i śmierci.

Wydarzenia i reakcje zachodzące w przyrodzie wyglądają jak przeniesione z poradnika przetrwania. Ptaki donośnym krakaniem reagują na pojawienie się intruza – gracza. Krakanie sygnalizuje jednocześnie drapieżnikom naszą obecność, zatem dobrym posunięciem będzie przegonienie ptaków w pobliżu miejsca, które chcemy bezpiecznie przeszukać. Zrozumienie ciągu przyczynowo skutkowego stanowi o naszym sukcesie lub porażce.

Razem z grą The Flame in the Flood gracze otrzymają fizyczne dodatki zgromadzone w edycji „Ostatnia Ocalała”:

  • artbook prezentujący uroki komiksowego stylu graficznego;
  • poradnik przetrwania w świecie spustoszonym przez wielką powódź;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki z malowniczymi widokami, których w grze nie brakuje.

The Flame in the Flood to niecodzienny, postapokaliptyczny klimat. Gracz wciela się w zaradną dziewczynę imieniem Scout, której towarzyszy wierny pies Ezop. Duet tylko dzięki ścisłej współpracy będzie zdolny przeżyć pełną niebezpieczeństw podróż w dół rwącej rzeki i zbadać źródło tajemniczego sygnału radiowego.

Pudełkowa wersja The Flame in the Flood w edycji „Ostatnia Ocalała” zadebiutuje w lipcu tego roku. Sugerowana cena wersji PC to 59,90 zł.

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "The Flame in the Flood – mechanika gry na nowym trailerze"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*