The Order: 1886 i jego klimatyczny trailer oraz gameplay

Reklama

The Order: 1886 to gra, która posiada swój klimat, a konkretniej steampunk, czyli odmiana fantastyki naukowej, bądź cyberpunku.  W przeciwieństwie do cyberpunku, technika otaczająca bohaterów nie jest oparta na elektronice lecz na mechanice.

Gra została zaprojektowana przez studio Ready At Dawn i Sony Santa Monica. Akcja toczy się w epoce wiktoriańskiej i zapewne mocno odbiega  od historii, którą znamy z książek. Pierwsze wydarzenie, które spotkało nas w grze, to dziwna, ludzka mutacja, która doprowadziła do przeistoczenia ludzi w bestie. W efekcie wybuchła wojna, między ludźmi, a bestiami, gdzie po stronie ludzi stanął do walki Zakon odwzorowany na podobieństwo Rycerzy Okrągłego Stołu.

Drugim wydarzeniem, które nas spotkało to rewolucja technologiczna, która opierała się na innowacyjnym wykorzystaniu silników parowych. Postępek technologiczny, jednakże pozwolił ludzkości w końcu rozpocząć skuteczny kontratak.

Poniżej prezentujemy zwiastun The Older: 1886 oraz jego gameplay. Jak prezentuje się ten mroczny klimat? Zobaczcie sami!

Zwiastun gry

[youtube id=”XQzm9lwc2Tk” width=”600″ height=”350″]

Gameplay gry

[youtube id=”NdsgFKdzyCg” width=”600″ height=”350″]

Dokładniej daty premiery jeszcze nie znamy, ale niestety gra dostępna będzie jedynie na konsole Playstation 4.

Źródło: gry-online, google, youtube

оренбург банк кредитные карты альфаaracerсайтаaracer.mobiскачать бесплатно point blank без регистрациикак посмотреть гостей в контакте бесплатно онлайнcasino gratis cleopatra ii

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "The Order: 1886 i jego klimatyczny trailer oraz gameplay"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.