Torment: Tides of Numenera – Aleksandra Szwed jako Matkina

Reklama

Polska wersja wyczekiwanego Torment: Tides of Numenera to plejada gwiazdorskich głosów. W Matkinę, wyrazistą postać kobiecą, wciela się Aleksandra Szwed. Tytuł będzie dostępny na PC oraz konsole już 28 lutego.

Matkina to Szelma. Mocno zarysowana postać kobieca, bezwzględna zabójczyni. W założeniu jej imię miało oznaczać „maskę”, co miało być wskazówką do odkrycia jej prawdziwej tożsamości. W polskiej wersji językowej tę maskę ubiera Aleksandra Szwed. Jej niebywała umiejętność wejścia w rolę tworzy wybuchową mieszankę. Prezentowany materiał skupia się na ukazaniu pracy tej niezwykłej aktorki nad rolą tak złożonej postaci.

Aleksandra Szwed poleca – Torment: Tides of Numenera:

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie od 28 lutego. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition z dodatkami fizycznymi i cyfrowymi oraz na Edycję Kolekcjonerską. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.

Sugerowana cena Torment: Tides of Numenera to 159,90 zł w wersji na PC oraz 199,90 zł na konsole.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Torment: Tides of Numenera – Aleksandra Szwed jako Matkina"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.