Toshiba Portégé Z30-E – laptop wytrzymały na upadki i zalania

Reklama

Toshiba Europe GmbH zapowiada wprowadzenie Portégé Z30-E, czyli mobilnego laptopa.

„Toshiba Portégé Z30-E została stworzona dla mobilnych pracowników, zarówno małych firm, jak i korporacji” – powiedział Maki Yamashita, Senior Vice President, PC & Solutions EMEA, Toshiba Europe GmbH. -„Ten nowy członek rodziny Portégé zapewnia najwyższą wydajność połączoną z wygodną mobilnością i zaawansowanymi opcjami zabezpieczeń, tak potrzebnymi w dzisiejszym świecie”.

Obudowę wykonano ze stopu magnezu, a waga produktu wynosi zaledwie 1,2kg. Według firmy, na jednym ładowaniu, bateria może wytrzymać nawet do 18 godzin, Toshiba Portégé Z30-E zapewnia wygodną mobilność. Matowy ekran HD lub Full HD o przekątnej 13,3” z podświetleniem LED umożliwia pracę nawet w pełnym słońcu.

 

Toshiba Portégé Z30-E z procesorami Intel® Core™ – z pamięcią DDR4 RAM (2400MHz) przy wyborze procesorów Intel® Core™ 8. Generacji – dysponuje mocą potrzebną do przełączania się pomiędzy wieloma zadaniami zarówno w biurze, jak i podróży. Dysk SSD zapewnia szybkość działania i możliwość korzystania ze wszystkich aplikacji biznesowych bez kompromisów.

Toshiba Portégé Z30-E jest wyposażona w pełnowymiarowe porty. Trzy porty USB 3.0 pozwalają na szybkie przenoszenie danych, a port HDMI na wyświetlanie prezentacji w wysokiej rozdzielczości. Karta Gigabit LAN daje natychmiastowy dostęp do sieci lokalnej. Podłączanie urządzeń peryferyjnych jest szybkie i proste dzięki opcjonalnej stacji dokującej pasującej także do innych komputerów z najnowszej linii modeli biznesowych Toshiba.

Laptop z powodzeniem przeszedł rygorystyczne testy H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test) symulujące codzienne, intensywne używanie laptopa przez 3 lata. Testy prowadzone przez niezależną niemiecką organizację TÜV Rheinland® obejmowały upuszczanie, oblewanie wodą i poddawanie uciskowi, tak by przyszli uczestnicy mieli pewność, że urządzenie spełni ich oczekiwania.

 

Trusted Platform Module (TPM) zabezpiecza ważne dane na lokalnym dysku Toshiba Portégé Z30-E. Opcjonalne Smartcard i SecurePad™ z czytnikiem linii papilarnych gwarantują, że tylko uprawniony użytkownik zaloguje się do systemu. Zarządzanie Portégé Z30-E jest łatwe dzięki technologii Intel Active Management (AMT) – dział IT w każdej chwili może przeprowadzić potrzebne aktualizacje.

Toshiba Portégé Z30-E będzie dostępna w Europie w drugim kwartale 2018 r.

Źródło: Toshiba

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Toshiba Portégé Z30-E – laptop wytrzymały na upadki i zalania"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.