Touch P5 – specyfikacja nowego routera od TP-LINK

Reklama

Touch P5 działa w standardzie AC i tworzy dwupasmową sieć bezprzewodową o łącznej prędkości do 1,9 Gb/s. Dzięki temu bez przeszkód możesz grać online bez opóźnień, strumieniować wideo w rozdzielczości 4K i wykonywać jednocześnie wiele zadań mocno obciążających sieć. Za zasięg routera odpowiedzialne są trzy zewnętrzne anteny oraz technologia kształtowania wiązki, która dodatkowo zwiększa prędkość i stabilność połączeń między urządzeniami a routerem.

Touch_P5_01

Interfejs ekranu dotykowego podobny jest do tego, który znasz ze smartfona. Zablokowany ekran wyświetla zegar oraz podstawowe informacje o sieci. Odblokowuje się go standardowo, przesuwając palec do góry. Na ekranie pojawiają się wtedy informacje o sieci dla gości a dwa kolejne ekrany to menu routera. Nie zabrakło również przycisku „Home”, który umożliwia nam powrót do ekranu głównego.

Za pomocą ekranu dotykowego z łatwością możesz ustawić uprawnienia dla każdego użytkownika sieci. Blokować strony internetowe czy czasowo ograniczać do nich dostęp. Przydatna jest również funkcja tworzenia sieci dla gości, dzięki której odwiedzające Cię osoby mogą korzystać z sieci bez dostępu do Twoich prywatnych zasobów. Dodatkowo możesz korzystać z opcji automatycznej zmiany hasła co 24h.

Touch_P5_04

W routerze nie mogło zabraknąć portów USB 3.0 oraz 2.0, które idealnie sprawdzają się do podłączenia drukarki czy zewnętrznej pamięci umożliwiającej stworzenie multimedialnego serwera plików.

Dane techniczne Touch P5.

CECHY SPRZĘTOWE
Porty4 porty LAN 10/100/1000Mb/s,
1 port WAN 10/100/1000Mb/s,
1 port USB 3.0
1 port USB 2.0
PrzyciskiWyłącznik
Reset
Wymiary (SxGxW)284 x 157 x 52mm (11,2 x 6,2 x 2,1 cala)
Antena3 odłączalne, dwupasmowe anteny
Zasilanie12V/3,3A
Touch ScreenTyp ekranu: Pojemnościowy
Przekątna ekranu: 4,3 cala
Rozdzielczość ekranu: 128 ppi

Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na tej stronie. 

TP-LINK Touch P5 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: TP-LINK

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Touch P5 – specyfikacja nowego routera od TP-LINK"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.