TP-Link NC260 – warto wiedzieć, co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność

Reklama

Niezależnie do tego, czy wychodzimy na kilka godzin do pracy, czy wyjeżdżamy na kilkunastodniowy urlop, zawsze możemy sprawdzić, co się dzieje w naszym mieszkaniu. Wyposażona w czujniki ruchu i dźwięku kamera cloud NC260, przekazuje właścicielowi informacje o niepożądanych aktywnościach czy ewentualnym niebezpieczeństwie w czasie rzeczywistym, w formie e-maila oraz powiadomień push.

Kamerę docenią zwłaszcza rodzice, którzy – z różnych powodów – muszą na chwilę zostawić dziecko bez opieki osoby dorosłej. NC260 umożliwia dwukierunkową komunikację. Rodzic ma nie tylko podgląd na to, co się dzieje pod jego nieobecność, ale także, dzięki wbudowanemu głośnikowi, może rozmawiać z dzieckiem. Urządzenie pełni również funkcję elektronicznej niani: informuje
o pobudce dziecka oraz daje możliwość obserwowania jego aktywności. Kamera z pewnością przyda się też właścicielom niesfornych zwierząt domowych, którzy mogą je i w razie potrzeby przywołać do porządku.

TP-Link NC260 zapewnia obraz w jakości HD i doskonale sprawdza się nawet, gdy natężenie światła zmaleje lub gdy zgasimy światło. Urządzenie automatycznie przechodzi wtedy w tryb nocny i za sprawą diod IR działa także w całkowitej ciemności. Kamera posiada wbudowany slot na karty Micro SD (do 128GB), na których możemy zapisywać i archiwizować nagrania.

Dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji tpCamera (dostępnej zarówno w iOS, jak i na Androidzie) konfiguracja i obsługa NC260 są bardzo proste i nie wymagają specjalnych umiejętności. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: TP-Link

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "TP-Link NC260 – warto wiedzieć, co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.