Tracer GAMEZONE Illuminato – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Outemu Blue

Reklama

Tracer GAMEZONE wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato. GAMEZONE Illuminato to sprzęt łatwy do przetransportowania, wyposażony w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB. Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie.

Przełączniki Outemu Blue zapewniają szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i znaczną trwałość użytkowania. Tracer GAMEZONE Illuminato oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację.

tracer_gamezone_illuminato_1 tracer_gamezone_illuminato_3

Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę guzika Windows.

Podświetlenie LED pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Efektowne podświetlenie, nadające ciekawy wygląd produktowi, jednocześnie ułatwia jego użytkowanie, regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Do dyspozycji gracza oddano sześć stopni podświetlenia i siedem różnych trybów podświetlenia:

  • tryb „oddychający”
  • tryb „włącz”
  • tryb „wyłącz”
  • tryb „kręgów na wodzie”
  • tryb „przeplatania”
  • tryb „meteor”
  • tryb „streamer”

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym.

Źródło: Tracer

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Tracer GAMEZONE Illuminato – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Outemu Blue"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.