Trzy edycje kolekcjonerskie Call of Duty: Advanced Warfare

Reklama
Activision udostępniło informacje o zawartości edycji kolekcjonerskich Call of Duty: Advanced Warfare, które będą dostępne w trzech różnych edycjach: Atlas Pro, Atlas i w wersji cyfrowej.

W Edycji Atlas znajdziecie:

  • Dysk z grą Call of Duty: Advanced Warfare;
  • Kolekcjonerski SteelBook;
  • Witamy w Atlas: Zaawansowany podręcznik żołnierza;
  • Oficjalną, cyfrową ścieżkę dźwiękową Call of Duty: Advanced Warfare;
  • Dodatkową mapę multiplayer Atlas Gorge;
  • Pakiet cyfrowej zawartości Atlas zawierający: dwa dodatkowe warianty broni (karabin szturmowy BAL-27 AE oraz pistolet Atlas 45 AE), egzoszkielet Atlas, hełm, kartę gracza, 5 dodatkowych zrzutów zaopatrzenia pozwalających na odblokowanie zawartości w grze, żeton egzoszkieletu do wykorzystania w trybie dla jednego gracza.

cod edycja kolekcjonerska

W pozostałych edycjach znajdziecie podobne wyposażenie. Edycja cyfrowa, będzie posiadała season pass do Advanced Warfare, ale nie będzie zawierała przedmiotów w postaci fizycznej. Wersja Atlas Pro jest w zasadzie podobna do wersji Atlas, ale dodatkowo otrzyma season pass do gry.

Źródło: Activision

заявка на кредитную карту сбербанкаtopodindeeoработа продвижение сайтовпрограмма для взлома minecraft на андроидвк анонимайзер с видеоslots gratis sin descargar con bonus

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Trzy edycje kolekcjonerskie Call of Duty: Advanced Warfare"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*