Turniej w Counter-Strike: Global Offensive organizowany przez NVIDIA

Reklama

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o turnieju e-sportowym w najpopularniejszej wieloosobowej grze z gatunku FPS (first-person shooter), Counter-Strike: Global Offensive, który odbędzie się 30 sierpnia 2017 roku. W zawodach NVIDIA CS:GO Challenge wezmą udział dwie polskie drużyny, AGO Gaming i Izako Boars, oraz teamy składające się z czeskich i słowackich zawodników – eSUBA i eXtatus. Pula nagród pieniężnych to 2500 dolarów. Izako Boars to zespół utworzony stosunkowo niedawno, bo w marcu tego roku, a jego właścicielem jest Piotr ‘Izak’ Skowyrski, jeden z najbardziej znanych na świecie komentatorów zawodów e-sportowych.

Drużyna z sukcesami walczyła w wielu lokalnych turniejach. AGO Gaming to mieszanka doświadczonych graczy i młodych talentów polskiej sceny CS:GO. Jednym z sukcesów teamu jest zwycięstwo w 15. edycji Mistrzostw Polski ESL. eSUBA jest najstarszym i najbardziej utytułowanym zespołem w Czechach i na Słowacji. Począwszy od 2004 roku, eSUBA stał się potęgą na lokalnej scenie, zdobywając mistrzowskie tytuły w niemal każdej grze e-sportowej.

Zespół eXtatus drugi rok z rzędu dominuje na czeskiej i słowackiej scenie Counter-Strike i jest jedynym zespołem z tych krajów konsekwentnie grającym w europejskich turniejach. Turniej rozpocznie się w środę o godzinie 15:30, potrwa dziewięć godzin i w całości będzie transmitowany na kanale Twitch firmy NVIDIA. O profesjonalny komentarz zadbają Olek ‘vuzzey’ Kłos oraz Łukasz ‘prawus’ Ganczewski.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału NVIDIAGeForcePL na stronie www.twitch.tv
Źródło: NVIDIA

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Turniej w Counter-Strike: Global Offensive organizowany przez NVIDIA"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.