Valve Major na Intel® Extreme Masters Katowice 2019. Łączna pula nagród to 1 milion dolarów

Reklama

Dwadzieścia cztery drużyny będą przez trzy weekendy rywalizowały w elitarnych rozgrywkach Counter-Strike:Global Offensive.

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizują Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach. 13-letnia tradycja IEM sprawia, że jest to najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, a dzięki rozgrywkom Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które otrzymały od Valve Corporation status Major Championship, IEM Katowice 2019 stanie się najbardziej lukratywnym wydarzeniem IEM w historii.

Przez trzy tygodnie — między 14 lutego, a 3 marca 2019 r. —24 najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM:

  • 14-20 lutego: Podczas The Challengers Stage, 16 zespołów weźmie udział w kwalifikacjach odbywających się w ESL Arena w Katowicach.
  • 21-24 lutego: W czasie fazy The Legends Stage, najlepszych 8 drużyn fazy Challengers Stage i 8 najlepszych poprzedniego Majora będzie walczyć w play-offach na żywo przed ponad 1000 fanów zgromadzonych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK).
  • 28 lutego – 3 marca: The Champions Stage będzie czterodniową fazą finałową w systemie play.

IEM Expo – dodatkowe atrakcje podczas Intel Extreme Masters 

Jak to się zaczęło? Intel Extreme Masters od 2013 roku 

Major w CS:GO – najważniejszy turniej dla każdego gracza! 

Miasto Katowice – stolica światowego esportu

Źródło: Intel

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Valve Major na Intel® Extreme Masters Katowice 2019. Łączna pula nagród to 1 milion dolarów"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.