Wiedźmin 3: Krew i Wino – teaser, gameplay i inne konkrety

Reklama

W dzisiejszym wpisie o Wiedźminie 3 prezentujemy kilka istotnych szczegółów. Otóż potwierdziły się informacje, że dodatek trafi na półki sklepowe 31 maja i dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.  Wersja cyfrowa będzie kosztowała około 80 złotych, a edycja kolekcjonerska drugiego DLC około 120 złotych. Możemy kupić też dwa rozszerzenia (Serca z kamienia oraz Krew i Wino) w kwocie opiewającej na 100 złotych.

wiedźmin 3 foto z pudełkami

CD Projekt wrzuciło też nowy trailer, który prezentuje drugie DLC.

Fabuła gry będzie rozgrywała się w miejscowości Toussaint, a sam bohater, czyli Geralt na swojej drodze spotka dwadzieścia nowych bestii, otrzyma do wyboru trzydzieści nowych broni oraz sto elementów zbroi, a także możliwość korzystania z dwunastu mutacji. Poza tym otrzyma On do wyboru dziewięćdziesiąt nowych misji oraz czterdzieści lokacji.

Głównym wątkiem rozszerzenia jest tajemniczy potwór, który nawiedza księstwo. Na zlecenie księżnej Anny Henrietty, wiedźmin rozpoczyna śledztwo.

Gameplay

Źródło: CDP, Polygon

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Wiedźmin 3: Krew i Wino – teaser, gameplay i inne konkrety"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.