WRC 7 – data premiery i nowy trailer

Reklama

Francuz – czterokrotny mistrz świata WRC – dołączył w styczniu 2017 do zespołu M-Sport World Rally Team, dla którego jeżdżą również wschodzące gwiazdy rajdów – Ott Tänak i Elfyn Evans. Szybko odnalazł się w nowym otoczeniu i w wielkim stylu – zasiadając za kierownicą agresywniejszej i mocniejszej Fiesty WRC 2017 – wygrał rajdy Monte Carlo oraz Portugalii. W pierwszych 10 startach sezonu Ford czterokrotnie wygrywał (łącznie 14 razy na podium), zwyciężył też w 56 odcinkach specjalnych i prowadził przez 53 odcinki.

Zobacz zwiastun Forda Fiesty:

Dzięki WRC 7, gracze zawitają w różne zakątki świata – wezmą udział w 13 rajdach (w tym Rajdzie Polski) rozgrywających się w 15 krajach na 4 kontynentach. Fani WRC mogą  wybrać dowolnego kierowcę i sprawdzić się na wymagających technicznie trasach. Śnieg, szuter, asfalt, błoto… Każdy rajd to wyjątkowe wyzwanie na węższych, dłuższych, bardziej niebezpiecznych i realistycznych drogach, które w nowej odsłonie serii przeniesiono do gry z jeszcze większą precyzją.

WRC 7 pojawi się 15 września 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra dostępna będzie w polskiej lokalizacji kinowej.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "WRC 7 – data premiery i nowy trailer"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.