Wybuch Samsunga Galaxy S3 wyjaśniony

Reklama

Ostatnio zrobiło się dość głośno na temat niespodziewanej eksplozji Samsunga Galaxy S3, w której wyniku ucierpiała 18 letnia dziewczyna. Teraz wiemy już, co było powodem wypadku.

– Bateria zastosowana w urządzeniu nie była dostarczona ani wyprodukowana przez firmę Samsung lub firmę upoważnioną przez Samsung. Federalne Laboratoria Testowania i Badania Materiałów w Dübendorf potwierdzają ten wniosek – skomentowała Mirjam Berger, szwajcarska rzeczniczka prasowa Samsunga.

EMPA Materials Science and Technology w osobnym badaniu potwierdza wnioski dostarczone przez Samsunga. Bateria, która nie była oryginalna, była powodem wypadku.

samsung-s3-dziewczyna

Wszyscy użytkownicy Samsunga Galaxy S3 mogą odetchnąć z ulgą, o ile oczywiście mają oryginalną baterię. Na rynku dostępnych jest wiele tańszych zamienników, ale wniosek na temat ich działania nasuwa się chyba sam.

źródło: phonearenahttp://zavisimostinet43.ru/vzyat-kredit-na-pokupku-biznesa.phpпродвижениепродвижениеtopod.inпрограммы для взлома сайтов одноклассникискачать formhack бесплатноslots king kong cash free

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Wybuch Samsunga Galaxy S3 wyjaśniony"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.