Wystartował Case Mod World Series 2017

Reklama

3 lutego wystartowała ósma edycja Case Mod World Series – najważniejsza impreza modderska na świecie. Co w tym roku dla uczestników przygotował Cooler Master, czyli organizator zawodów?

Cooler Master zachęca do wzięcia udziału w zabawie nie tylko weteranów, ale także debiutantów. Z myślą o tych drugich firma już wcześniej ogłosiła premierę platformy #MASTERBUILD, mającej być wsparciem dla osób nie do końca czujących się na siłach, ale jednak chcących spróbować się w CMWS 2017.

Nowa edycja CMWS zbiegnie się ze świętowaniem 25-lecia istnienia Cooler Mastera. Stąd też producent wprowadzi dodatkową kategorię, w której do zgarnięcia będzie 2500 $. Łączna pula nagród Case Mod World Series 2017 wynosi 40 tys. $.

Zapisy trwają do 31 marca. Później modderzy przystąpią do właściwej pracy, a swój postęp będą prezentować na specjalnym blogu. Tam też znajdą się zdjęcia, filmy i opis ich projektów. Uczestnicy CMWA mają czas na skończenie swoich modów do 3 maja, by 19 maja Cooler Master mógł ogłosić wyniki konkursu.

Źródło: Cooler Master

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Wystartował Case Mod World Series 2017"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.