Zabawkowe drony od JJRC

Reklama

Na rynku jest mnóstwo elektronicznych gadżetów i zabawek, ale producentom coraz trudniej zaoferować coś naprawdę oryginalnego i odkrywczego. 

Podbój europejskiego rynku marka zaczyna w Polsce, gdzie Nelro Data dołożyła wszelkich starań, aby stać się autoryzowanym dystrybutorem asortymentu JJRC, spełniając wszelkie wymagania dotyczące kompetentnego dystrybutora. Nasza firma zapewnia własny serwis urządzeń i magazyn części zamiennych – mówi Karol Cetlin, Product Manager marki.

Drony JJRC mogą także z powodzeniem służyć do nauki podstaw pilotażu, ponieważ są bardzo wytrzymałe, zwrotne i mogą latać w zamkniętych pomieszczeniach, co dodatkowo pozwala operatorowi drona ćwiczyć refleks i precyzję lotu.

Druga linia portfolio marki to miniaturowych rozmiarów pojazdy wiernie imitujące wygląd i zachowanie samochodów sportowych i terenowych, które mogą poruszać się nawet po bardzo stromych wzniesieniach, dostarczając użytkownikowi mnóstwo frajdy.

Jeśli szukasz innowacyjnych i trwałych, a zarazem bezpiecznych w użytkowaniu zabawek dla siebie lub swojego dziecka oferta marki JJRC z pewnością Cię zainteresuje. Portfolio dostępne jest za pośrednictwem struktur sprzedażowych firmy Nelro Data SA, a także w sieciach sklepów z elektroniką konsumencką.

Źródło: Nelro Data, JJRC

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Zabawkowe drony od JJRC"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.