ZOTAC CUP MASTERS – zarejestruj się i weź udział w turnieju!

Reklama

Firma ZOTAC Technology ogłosiła, że rozpoczęła się już rejestracja do Europejskich, Otwartych Kwalifikacji Online do turnieju ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018! Otwarte kwalifikacje będą trwać od 31 marca do 22 kwietnia 2018 roku, a po nich, w dniach od 12 do 12 kwietnia 2018 roku, rozgrywane będą zamknięte kwalifikacje. Europejskie Finały Regionalne będą odbywały się zaś od 22 do 24 czerwca.

Dołącz do pierwszej, prowadzonej online, fazy turnieju, która polegać będzie rozgrywaniu meczów w formacie pojedynczych eliminacji, a finalnie rozgrywki prowadzone będą w trybie best-of-three. Rozgrywki te zadecydują o wyłonieniu czterech najlepszych drużyn jakie przejdą do zamkniętych kwalifikacji. Czwórka finalistów zamkniętych kwalifikacji poleci do Mediolanu, aby zmierzyć się z czterema zaproszonymi drużynami w Europejskich Finałach Regionalnych, które odbędą się w SAMSUNG Smart Arena, i walczyć będzie o pulę nagród w wysokości 20 000 USD.

Mistrz, który wyłoniony zostanie w Europejskich Finałach Regionalnych będzie miał możliwością wzięcia udziału w odbywającym się w Hongkongu Wielkim Finale. Tegoroczny Wielki Finał, jest pierwszym finałem w historii turniejów ZOTAC CUP MASTERS, w którym to organizatorzy mogą się pochwalić największą jak do tej pory pulą nagród w wysokości 300 000 USD. Europejski mistrz będzie miał tam okazję zagrać z zakwalifikowanymi do Wielkiego Finału drużynami z Azji i obu Ameryk.

Europejskie Finały Regionalne będą transmitowane na żywo na kanale na kanale ZOTAC CUP w serwisie Twitch.

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018 są dostępne tutaj:

Oficjalna strona turnieju ZOTAC CUP MASTERS CS:GO 2018

Pod poniższymi linkami możesz zapisać się do udziału w Europejskich Kwalifikacjach Online:

Europejskie Kwalifikacje RegionalneRejestracja jest otwarta odDZIEŃ 1DZIEŃ 2Link
OTWARTE KWALIFIKACJE ONLINE 1teraz31 marca1 kwietniaZarejestruj się
OTWARTE KWALIFIKACJE ONLINE 2teraz7 kwietnia8 kwietniaZarejestruj się
OTWARTE KWALIFIKACJE ONLINE 3teraz14 kwietnia15 kwietniaZarejestruj się
OTWARTE KWALIFIKACJE ONLINE 4teraz21 kwietnia22 kwietniaZarejestruj się
 

ZAMKNIĘTE KWALIFIKACJE ONLINE

12 maja13 maja –

Źródło: ZOTAC

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "ZOTAC CUP MASTERS – zarejestruj się i weź udział w turnieju!"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.