Digital Signage – rozwiązanie technologiczne które ułatwi działanie Twojej firmy

Digital Signage – rozwiązanie technologiczne które ułatwi działanie Twojej firmy

01/11/2019 0 przez PCElite.pl

Jesteś menadżerem lub właścicielem większej firmy. Zastanawiasz się jak pracować bardziej efektywnie i dobrze zarządzać treściami? Poznaj rozwiązanie Digital Signage, na stronie https://www.komputronikbiznes.pl/.

Czym jest movarchDS?

Jest to całościowe rozwiązanie sprzętowo-software’owe służące zarządzaniem treściami. Ułatwione jest zarządzanie strumieniem audio, czego przykładem jest udostępnianie ekranu urządzeń mobilnych. Sprawdzi się do:

  • raportowania,
  • przechowywania źródeł multimedialnych.

Firma zapewnia, że wszystkie dane są ściśle chronione, a system daje możliwość korzystania z niego z każdego miejsca w firmie. Dodatkowo można prowadzić prezentacje na żywo, dzięki Screen Mirroring i aplikacji.

Na stronie komputronik biznes można odnaleźć case study pozytywnych wdrożeń.

Jakie systemy są wspierane przez oprogramowanie komputronik?

Do wspieranych systemów należą:

  • Android,
  • Linux,
  • Windows,
  • iOS.

Jak widać, jest to szeroki zakres wsparcia. Inne potrzebne parametry to odpowiednia pamięć RAM. Platformą aplikacyjną jest chmura WINDOWS.

Gdzie może być używany system?

System w swojej prostocie daje szeroką skalę obsługi IT, w takich miejscach jak sklepy, szkoły, biura. Wskazywane są dwa główne źródła. Pierwszy w zarządzaniu produkcją. Może ona tam pełnić kilka funkcji. Pierwszym z nich jest wdrożenie dodatku BHP 2.0. Dzięki temu firma uzyska instruktaż w ciekawej formie wizualnej, materiał szkoleniowy, jak również możliwość realizacji testu z wiedzy z zakresu BHP. Produkcja będzie mieć łatwy dostęp do kontroli i detekcji zagrożeń. Wartością dodaną jest korzystanie z dodatkowych technologii takich jak: IoT, RFID, video analytics. Dzięki systemowi zostanie przedstawiona wizualizacja danych na monitorach na danych halach produkcyjnych. W nich między innymi:

  • plany produkcyjne,
  • dokumentacja techniczna,
  • raporty realizacji planów w czasie rzeczywistym,
  • informowanie o alarmach i zagrożeniach.

Ostatnią ważną kwestią jest integracja z Systemem Zarządzania Produkcją.

Drugą część zastosowań ma tzw. Retail. Jak może być zastosowany? Dzięki zastosowaniu movarchDS możliwe jest ulepszenie kanału komunikacyjnego. Mowa tutaj o komunikacji marketingowo – informacyjnej, zarządzania powierzchnią reklamową  wyświetlanie treści kontekstowych i obsługa eventów. Przykładowo może to być wykorzystanie analizy wideo i rozszerzonej rzeczywistości np. Wirtualne Przymierzalnie. Dzięki temu świat technologii łączy się płynnie z potrzebami współczesnego świata.

A Wy jakie oprogramowanie stosujecie w swoich biznesach, aby płynnie zarządzać treścią?