Dongle od Measy z Androidem KitKat 4.4.2

Dongle od Measy z Androidem KitKat 4.4.2

03/03/2014 6 przez PCElite.pl

Firma Measy Electronics poinformowała o nowej wersji systemu Android dla czterordzeniowych Mini PC, opartych o procesor RK3188. Od teraz urządzenia będą pracować pod kontrolą Androida KitKat w wersji 4.4.2. Użytkownicy, którzy zakupili sprzęt wcześniej, mają możliwość pobrania aktualizacji.

Android KitKat 4.4.2, w odniesieniu do wersji 4.2.2, uprzednio instalowanej na donglach Measy, wprowadza kilka usprawnień. Dwoma kluczowymi są odświeżony interfejs i optymalizacja szybkości działania systemu. Oprócz tego, użytkownicy otrzymują m.in. bardziej rozbudowany pasek powiadomień. Warto zaznaczyć, że od wersji 4.3, Android oferuje również wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Osoby, które posiadają już Measy U4A lub Measy U4C, mogą samodzielnie dokonać aktualizacji. Wystarczy pobrać paczkę plików, która znajduje się w sekcji Do pobrania, na stronie www.measypolska.pl. Proces instalacji jest prosty i trwa nie więcej, jak kilka minut.

measy_u4c

Measy U4A i Measy U4C to dongle do Smart TV, pracujące pod kontrolą czterordzeniowego procesora RK3188, taktowanego zegarem 1,6GHz. Urządzenia oferują łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n, posiadają port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Ponadto, Measy U4C ma wbudowaną kamerę i mikrofon, dzięki czemu pozwala na prowadzenie rozmów wideo od razu po wyjęciu z opakowania.

 [youtube id=”9bZFLeIVk50″ width=”600″ height=”350″]

Measy U4A i Measy U4C są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 315 PLN  i 355 PLN. Oba modele oferowane są w wersjach z zewnętrznymi antenami Wi-Fi.

infografika_measy_android_kitkat

Źródło: Measy

domashnie-kabineti-1.ru микрозаймы в москве безработнымaraceraracer.mobiсайтkombohacker 4 ghostкак взломать страницу одноклассников зная логинjackpotcity