Icy Dock FlexiDOCK MB521SP-B – wygodna kieszeń na dysk 2,5″

Icy Dock FlexiDOCK MB521SP-B – wygodna kieszeń na dysk 2,5″

01/10/2019 0 przez PZ

Icy Dock FlexiDOCK MB521SP-B to kieszeń wewnętrzna na dyski 2,5″ o wysokości od 5 do 15 mm, która pozwala stworzyć dodatkowe miejsce na dane w 3,5-calowej zatoce.

Produkt został wykonany głównie z metalu (nie licząc przycisków z tworzywa ABS), który gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dysk wewnątrz będzie “w dobrych rękach”. Kieszeń stworzono przede wszystkim z myślą o szybkiej wymianie napędów, tzw. wymianie na gorąco (z ang. hot-swap).

MB521SP-B mieści w sobie zarówno dyski twarde, jak i szybkie SSD 2,5″ SAS bądź SATA. Urządzenie wspiera transfer o prędkości 6 Gb/s, dzięki czemu możemy być pewni, że transfer plików będzie odbywał się szybko i sprawnie.

Kieszeń została pozbawiona dodatkowych drzwiczek i tac, dzięki czemu wymiana dysków odbywa się błyskawicznie bez użycia narzędzi. Wystarczy wsunąć napęd do wewnątrz aż “kliknie”. Gdy już znajduje się wewnątrz, przycisk wysuwania zaświeci się. Jeśli chcemy wyjąć dysk z powrotem, wystarczy go nacisnąć. Z przodu umieszczono dodatkowy przycisk wyłączania/włączania całej kieszeni. Zatem jeśli nie używamy naszego HDD lub SSD, nie musimy go wyjmować w celu oszczędzania energii, wystarczy wykonać jedno kliknięcie.

Icy Dock flexiDOCK MB521SP-B to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka wysokiej jakości kieszeni. Prosta obsługa i błyskawiczna wymiana dysków to najmocniejsze punkty tego urządzenia. Jeśli zatem rozglądacie się za czymś, co pozwoli Wam sprawnie pracować z danymi, ten produkt może być dla Was stworzony.