FRITZ Gigabit Power

W dniach od 28 czerwca do 1 lipca odbędzie się Mobile World Congress (MWC), a firma AVM będzie uczestniczyć w nim wirtualnie. Niemiecki producent specjalizujący się w rozwiązaniach komunikacyjnych dla domu i biura zaprezentuje swoje najnowsze produkty z rodziny FRITZ! i inne innowacje, korzystając z cyfrowej platformy MWC.

Najważniejsze nowości to routery i repeater: FRITZ!Box 6850 5G dla nowego standardu mobilnego, FRITZ!Box 5530 Fiber dla wszystkich łączy światłowodowych, wydajny FRITZ!Repeater 6000 i FRITZ!Box 7590 AX. Nowe produkty z rodziny FRITZ! do korzystania z szybkiego Internetu i sprawnej pracy w sieci obsługują Wi-Fi 6, nową generację sieci bezprzewodowej i – podobnie, jak wszystkie produkty FRITZ! – posiadają bogatą paletę funkcji, zwiększających komfort i efektywność pracy. Oprócz obsługi sieci bezprzewodowej w topologii Mesh, szerokiej gamy łączy dostępowych i kompletnej centralki telefonicznej, obejmuje ona również funkcje inteligentnego domu Smart Home.

Dodatkowo, firma AVM przekaże szereg szczegółowych informacji na temat Wi-Fi 6 i sieci Mesh, a także najnowsze wieści korporacyjne.

Cyfrowa platforma MWC to okazja do wirtualnej wymiany pomysłów z ekspertami firmy AVM i poznania zalet najnowszych rozwiązań ze świata FRITZ! Więcej informacji na temat rejestracji można znaleźć pod adresem:  https://www.mwcbarcelona.com/attend/registration#tab-virtual-passes

Więcej informacji o urządzeniach sieciowych marki FRITZ! można znaleźć na:

https://pl.avm.de/

https://www.facebook.com/FRITZBoxPolska

https://twitter.com/AVM_PL

 

Napisany przez Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.