Wnętrze.
Zajrzyjmy teraz do środka!
W środku, jak przystało na tą klasę obudowy, wszystkie krawędzie się zaokrąglone i powyginane. Sam środek podzielony jest na dwie sekcję: sekcję zasilacza i dysków oraz pozostałą część.
W sekcji zasilacza mieści się zasilacz. Wyprowadzenie kabli jest po obu stronach ściany grodziowej, dzięki czemu widoczne mogą być tylko niezbędne przewody. Obok zasilacza montowane są dyski twarde. Dostęp do szyn dysków twardych jest nietypowo – po zdjęciu prawej ścianki. Standardowo obudowa wyposażona jest w dwoje sanek dla dysków 2.5/3.5 cala (odpowiednie otwory montażowe). Sanki są wykonane z plastiku. Mogłyby być metalowe, jednak to jeszcze nie ta półka cenowa. Prócz tego można jeszcze przykręcić trzy dyski 2.5 cala do grodzi. Znajdziemy tutaj również opakowanie z niezbędnymi śrubkami (w tym i śrubami do chłodnic!) oraz magnesowe naklejki.
W drugiej sekcji obudowy możemy zamontować dwa urządzenia 5.25 cala. Dodatkowo obudowa z przodu wyposażona jest w dwa wentylatory 120mm (z możliwością rozbudowy do 2x140mm) z niebieskim podświetleniem. Wentylatory te mają łopatki z wytłoczeniami przypominającymi strukturę piłeczki golfowej, która to ma na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu poziomu hałasu. Zwykle producenci w tym przedziale cenowym montują podstawowe modele wentylatorów, tutaj jest półka wyżej, za co należy się plus. Wentylatory te posiadają również swoją siateczkę przeciwkurczową.
Na tylnej ściance obudowy znajduje się pojedynczy, 120mm wentylator. Nie jest podświetlany.
Ściana grodziowa obudowy posiada wieje otworów, przez które możemy przeciągnąć kable. Dodatkowo ma wywiercone wiele otworów, które służą jako miejsca montażu dysków twardych i innych elementów, których zamontowanie przyjdzie Nam do głowy.
Przestrzeni na montaż kart graficznych jest naprawdę sporo i każdy oferowany model na rynku wejdzie do obudowy. Jedynie trzeba uważać na wysokość chłodzenia CPU bo najwyższe modele mogą mieć problem.