Wypłyń na głębokie wody z nowymi słuchawkami przewodnictwa kostnego Aftershokz!

Wypłyń na głębokie wody z nowymi słuchawkami przewodnictwa kostnego Aftershokz!

04/08/2019 0 przez PCElite.pl

Teraz możesz to zrobić dosłownie, gdyż Aftershokz, marka technologii przewodnictwa kostnego znana z rozwiązań kładących nacisk na świadomość otoczenia i wygodę, ogłosiła odsłonę 2 modeli wodoszczelnych, bezprzewodowych słuchawek z technologią przewodzenia kostnego – XTrainerz i Aeropex.

Oba modele wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego, by przewodzić fale dźwiękowe do ucha wewnętrznego przez kości policzkowe, z całkowitym pominięciem bębenka. Rewolucyjna konstrukcja odsłaniająca ucho gwarantuje wygodę i stabilność słuchawek. Każdy z modeli posiada jednak unikalne funkcje, które przemówią do fanów różnych aktywności sportowych.

XTrainerz mają klasę ochrony IP68, co oznacza, że są całkowicie wodoszczelne i odporne na pył; można je bez kłopotu zanurzać do głębokości 2 m, także w słonej czy chlorowanej wodzie. Co więcej, XTrainerz mają wbudowany odtwarzacz MP3, wspierający formaty MP3, WAV, AAC, WMA i FLAC. Pamięć 4GB odpowiada 1200 utworów, dzięki czemu muzyka czy audiobook pomogą Ci przełamać rutynę pokonywania kolejnych długości basenu. Technologia Premium Pitch™ 2 Stereo Sound gwarantuje czysty, mocny dźwięk i wyrazisty bas. Kompatybilność słuchawek z okularami, czepkiem czy kaskiem, łatwa obsługa oraz wytrzymała bateria sprawiają, że nawet długotrwały trening triathlonowy staje się przyjemnością.

Cechy słuchawek XTrainerz:

 • Pamięć 4GB: dzięki kompatybilności z formatami MP3, WMA, WAV, AAC i FLAC XTrainerz przechowa wszystkie Twoje ulubione utwory. Jeden przycisk pozwala Ci wybrać między trybami odtwarzania: Normalny/ Powtórz/ Losowo.

 

 • 8-godzinna bateria: z czasem ciągłego odtwarzania do 8 godzin, bateria może być w pełni naładowana w mniej niż 2 godziny. Magnetyczny port ułatwia ładowanie.

 

 • Całkowicie wodoszczelne: zanurzalne do głębokości 2 m, XTrainerz radzą sobie zarówno w basenie, jak i naturalnych akwenach. Co więcej, są odporne na pył i zanieczyszczenia, a także ekstremalne temperatury od -10 do 45 stopni Celsjusza.

 • Konstrukcja OpenFit™: XTrainerz pozwala Ci na słuchanie muzyki bez odcinania się od otoczenia, co jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa.

Zaprojektowane tak, by sprawdzać się nawet na ciężkich treningach, Aeropex posiadają klasę wodoszczelności na poziomie IP67. Czyni je to całkowicie odpornymi na wodę i pot, dzięki temu możesz trenować w każdych warunkach – czy słońce, deszczy czy śnieg. Zmieniony o 30 stopni kąt nachylenia przetworników ogranicza drgania, a technologia PremiumPitch 2+ zapewnia optymalne doznania dźwiękowe. Łączność Bluetooth® pozwala Ci na swobodne, bezprzewodowe użytkowanie, w zasięgu do 10 m od urządzenia mobilnego. Umieść Aeropex na swoich kościach policzkowych, tuż przed uszami. Dzięki temu kanały uszne są wolne, co pozwala Ci odbierać dźwięki z zewnątrz i być świadomym tego, co dzieje się wokół Ciebie – słyszeć otoczenie, współpracowników, kolegów, trenerów, rodzinę, podczas równoczesnego prowadzenia rozmowy telefonicznej czy słuchania muzyki lub podcastów.

Cechy słuchawek Aeropex:

 • Mniejsze o 30% – podstawą konstrukcji jest wysokiej jakości tytanowy pałąk, który jest o 30% mniejszy i 13% lżejszy niż w modelu Trekz Air. Aeropex przylegają lepiej do twarzy, gdyż zostały przechylone o 30%, co pozwala na redukcję drgań.

 • Konstrukcja OpenFit™ – rewolucyjna konstrukcja odsłaniająca ucho gwarantuje ciągły kontakt z otoczeniem i niesamowity komfort. Dzięki temu możesz słuchać muzyki czy prowadzić rozmowę telefoniczną bez konieczności odcięcia się od wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie – jest zatem kluczem do bezpiecznego poruszania się i działania.

 • PremiumPitch 2+™ – dźwięk uzyskany za pomocą przewodnictwa kostnego miewał złą prasę z powodu poziomu utraty dźwięku oraz słabego basu. Technologia PremiumPitch 2+™ optymalizuje dźwięk i wzmacnia bas – moc muzyki napędzi nawet najintensywniejszy trening.

 • 8 godzin muzyki i rozmów – pojedyncze ładowanie pozwala na przynajmniej 8 godzin grania muzyki i/lub prowadzenia rozmów. Pełne ładowanie trwa 2 godziny, ale już krótkie, 15-minutowe doładowanie dostarcza mocy wystarczającej na bieg. Jednak jeśli planujesz maraton, najlepiej być przygotowanym i w pełni naładować słuchawki!

 • Wodoszczelność klasy IP67 – słuchawki mogą być zanurzone w wodzie do głębokości 1 metra, przez 30 minut; są całkowicie odporne na kurz, pot i deszcz, a jeśli będą wciąż wilgotne podczas próby ładowania, czujnik zawilgocenia poinformuje Cię o tym.

 • Redukcja utraty dźwięku – poprzez usunięcie otworów LeakSlayer, Aftershokz zdołał obniżyć wyciek dźwięku o 50% w porównaniu z modelem Trekz Air.

Kluczowe ulepszenia w porównaniu z poprzednim modelem, Air:

– 30% mniejsze i 13% lżejsze

– nowy, ulepszony dźwięk PremiumPitch 2+

– wydłużona żywotność baterii

– wodoszczelność klasy IP67

– zmniejszony wyciek dźwięku

– wersja Bluetooth® v5.0

Podczas gdy Aeropex będą dostępne w czterech popularnych kolorach: Lunar Grey, Cosmic Black, Blue Eclipse oraz Solar Red, XTrainerz będzie można dostać w wersjach Aquamarine, Black Diamond, Ruby Red oraz Sapphire Blue.  Oba modele pojawią się w sprzedaży w Polsce 5 sierpnia w cenie RPP 729 zł (Aeropex) oraz RPP 699 zł (XTrainerz).