Wygląd zewnętrzny.
Obudowa została stworzona z tworzywa sztucznego i blachy SECC. W przedniej części obudowy znalazłem klapę, którą można otworzyć, a w środku dwie zatoki na napędy optyczne 5,25” oraz filtr przeciwkurzowy, za którym znajdziemy miejsce na dwa wentylatory – co ważne umieszczono tu przełącznik, którym możemy kontrolować szybkość obrotów naszych dwóch wentyli – począwszy od LOW a skończywszy na HIGH.
W górnej części znalazłem włącznik, jeden port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz wejście na mikrofon i słuchawki, a także przycisk reset i kontrolkę sygnalizującą pracę dysku.
Pojawiła się tam również klapka, która skrywa miejsce na dwa wentylatory.
W bocznej części obudowy znajduje się wlot powietrza, który umieszczono zaraz za przednimi drzwiczkami. Nie zabrakło tu oczywiście okna z plexi i nazwy modelu „R1”. Po drugiej stronie znajduje się również blacha, ale już bez okna, która zasłania całe okablowanie pojawiające się za płytą główną.
Z tylu natomiast, producent umieścił tu wyjście na dwa węże od chłodzenia wodnego, miejsce na jeden wentylator, siedem śledzi, miejsce na zasilacz komputerowy typu ATX oraz miejsce dla płyty głównej, a właściwie jej portów, wejść/wyjść itd…
Pod spodem znalazł się też filtr przeciwkurzowy i cztery stopki, które mają zapobiegać chwiejności całej konstrukcji.