NAVITEL E500 nawigacją roku w rankingu Ceneo.pl

Reklama

NAVITEL Poland otrzymał właśnie kolejne prestiżowe wyróżnienie za swój flagowy produkt. Model nawigacji PND E500 zwyciężył w rankingu porównywarki ofert Ceneo.pl w kategorii „Motoryzacja”. To nie pierwsze wyróżnienie, ponieważ w lutym tego roku na Gali wieńczącej plebiscyt Mobility Trends firma odbierała statuetkę „Złoty Bell” zdobytą w kategorii „Nawigacja Roku 2015”.

nagroda

W takich momentach rozpiera mnie duma. Branżowe nagrody dla produktów, które stworzyliśmy od podstaw jako zespół, sprawiają, że jeszcze bardziej wierzymy w rynkowy sukces całego projektu jakim jest NAVITEL i jego stale poszerzana oferta. Mogę śmiało powiedzieć, że odbierając nagrodę przyznaną w plebiscycie Ceneo.pl czuję się jak ojciec wzorowego ucznia wracający z wywiadówki. To daje mi motywację do dalszej pracy i wiem, że kolejne nasze propozycje produktowe jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczą użytkowników – relacjonuje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Jakie były zasady plebiscytu zorganizowanego przez Ceneo.pl? Produkty zgrupowano w jedenastu kategoriach, po czym analizowano średnią uzyskanych ocen, opinie użytkowników, dostępność produktów oraz wolumen sprzedaży. Po zsumowaniu wszystkich składowych ocen nawigacja E500 od NAVITEL zwyciężyła w kategorii „Motoryzacja”.

Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna ponieważ de facto przyznali nam ją zadowoleni użytkownicy, którzy wysoko ocenili produkt oraz pozytywnie komentowali jego liczne funkcje – dodaje Tobiasz Jankowski.

NAVITEL E500 to kompaktowa, 5-calowa nawigacja TFT prezentująca rozdzielczość 480×272 pikseli. Urządzenie oferuje 16GB wbudowanej pamięci oraz slot rozszerzeń na karty SD do 32GB. Systemem obsługującym model E500 jest Windows CE w wersji 6.0. Korzystną dla użytkownika końcowego politykę cenową umożliwia fakt, iż producent korzysta z własnych map nawigacyjnych. Bonusem dla klientów są też częste i bezpłatne aktualizacje map, nad którymi pracuje wyspecjalizowany dział GEO-analityczny.

Źródło: NAVITEL

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "NAVITEL E500 nawigacją roku w rankingu Ceneo.pl"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.