Overwatch – impreza rocznicowa i nowe wydanie gry

Reklama
Niedługo Overwatch skończy rok. Firma uczci to najnowszym wydarzeniem sezonowym – Rocznicą Overwatch – darmowym weekendem oraz wydaniem Overwatch: Game of the Year Edition!

Wydarzenie rocznicowe Overwatch

Nadchodzące wydarzenie rocznicowe rozpocznie się we wtorek, 23 maja. Aby przygotować się na obchody rocznicy, zespół twórców Overwatch stworzył specjalny zwiastun zatytułowany „Podsumowanie roku”:

Dołączono również odnośnik do logo wydarzenia sezonowego oraz nową ilustrację przedstawiającą wszystkich 24 bohaterów.

Darmowy weekend z Overwatch

Poza Rocznicą Overwatch zorganizą również kolejny darmowy weekend, który potrwa od 26 do 29 maja. Przez ten czas udostępnią bezpłatnie wszystkich bohaterów i mapy w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i najnowszej Rozróbie tygodnia. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów. Jeśli po darmowym weekendzie ktoś postanowi kupić kopię Overwatch, zachowa wszystkie dokonane w grze postępy.

Overwatch: Game of the Year Edition

We wtorek 23 maja wydadzą cyfrową wersję Overwatch: Game of the Year Edition na PC, Xbox One i PS4! Game of the Year Edition zawierać będzie różne elementy do gier Blizzarda:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.

  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!

  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!

  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.

  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!

  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie Overwatch: LINK.

Źródło: Blizzard

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Overwatch – impreza rocznicowa i nowe wydanie gry"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.